Terminy egzaminu Zawodowego
Dodane przez Administrator dnia 15 maj 2009 12:57

Egzamin Potwierdzający
Kwalifikacje Zawodowe odbędzie się w następujących terminach:


Etap Pisemny

15 czerwiec 2009

Kliknij tutaj aby zobaczyć szczegóły

Treść rozszerzona

Egzamin Potwierdzający
Kwalifikacje Zawodowe

Etap Pisemny

15 czerwiec 2009

Czas trwania egzaminu: 120 min

Początek egzaminu: godzina 12.00

Miejsce egzaminu: Sala gimnastyczna

Egzamin zdają klasy:

- IV technikum drzewne,

- IV technikum informatyczne,

- IV technikum poligraficzne.

Proszę zgłosić się na egzamin
o godzinie 11.00

Na egzamin proszę przynieść czarny długopis i dowód osobisty.

Egzamin Potwierdzający
Kwalifikacje Zawodowe

Etap Pisemny

15 czerwiec 2009

Czas trwania egzaminu: 150 min

Początek egzaminu: godzina 12.00

Miejsce egzaminu: SW 1

Egzamin zdają klasy:

- III stolarz specjalna,

-III tapicer specjalna,

Proszę zgłosić się na egzamin
o godzinie 11.00

Na egzamin proszę przynieść czarny długopis i dowód osobisty.

Egzamin Potwierdzający
Kwalifikacje Zawodowe

Etap Praktyczny

17 czerwiec 2009

Czas trwania egzaminu: 180 min

Początek egzaminu: godzina 9.00

Miejsce egzaminu: Sala gimnastyczna

Egzamin zdają klasy:

- IV technikum drzewne,

- IV technikum poligraficzne.

Proszę zgłosić się na egzamin
o godzinie 8.00

Na egzamin proszę przynieść:

dowód osobisty, czarny długopis, ołówek, linijkę, gumkę i kalkulator.

Egzamin Potwierdzający
Kwalifikacje Zawodowe

Etap Praktyczny

17 czerwiec 2009

Czas trwania egzaminu: 210 min

Początek egzaminu: godzina 9.00

Miejsce egzaminu: SW 1

Egzamin zdają klasy:

- IV technikum poligraficzne z orzeczeniem poradni.

Proszę zgłosić się na egzamin
o godzinie 8.00

Na egzamin proszę przynieść:

dowód osobisty, czarny długopis, ołówek, linijkę, gumkę i kalkulator.


Egzamin Potwierdzający
Kwalifikacje Zawodowe

Etap Praktyczny

18 i 19 czerwiec 2009

Czas trwania egzaminu: 240 min

Początek egzaminu: godzina:

Miejsce egzaminu: Sala P2

Egzamin zdaje klasa:

- IV technikum informatyczne.

Proszę zgłosić się na egzamin o godzinie:

Na egzamin proszę przynieść:

Na egzamin przychodzą uczniowie zgodnie z przedstawioną poniżej listą.

  Lp
Nazwisko i imię Termin egzaminu
1. Aszklar Damian 18/06/2009 09:00
2. Baran Maciej 18/06/2009 09:00
3. Biskup Marcin 18/06/2009 09:00
4. Caban Radosław 18/06/2009 09:00
5. Chłap Maciej 18/06/2009 09:00
6. Farbaniec Paweł 18/06/2009 09:00
7. Fedio Marcin 18/06/2009 09:00
8. Gosztyła Łukasz 18/06/2009 09:00
9. Gunia Tomasz 18/06/2009 09:00
10. Kandefer Mateusz 18/06/2009 09:00
11. Kilar Kamil 18/06/2009 09:00
12. Kluk Damian 18/06/2009 09:00
13. Kochan Piotr 18/06/2009 15:00
14. Kowalski Tomasz 18/06/2009 15:00
15. Lenart Dawid 18/06/2009 15:00
16. Leń Piotr 18/06/2009 15:00
17. Lorenc Marcin 18/06/2009 15:00
18. Loś Łukasz 18/06/2009 15:00
19. Matusik Jakub 18/06/2009 15:00
20. Michalak Mariusz 18/06/2009 15:00
21. Misiura Daniel 18/06/2009 15:00
22. Penar Artur 18/06/2009 15:00
23. Pyter Michał 18/06/2009 15:00
24. Radożycki Tomasz 18/06/2009 15:00
25. Rogosz Dawid 19/06/2009 09:00
26. Skubiński Marek 19/06/2009 09:00
27. Smoleń Marcin 19/06/2009 09:00
28. Sołtysik Szczepan 19/06/2009 09:00
29. Szmyd Radosław 19/06/2009 09:00
30. Szydło Jarosław 19/06/2009 09:00
31. Śliwka Maciej 19/06/2009 09:00
32. Turek Arkadiusz 19/06/2009 09:00
33. Wigłasz Mariusz 19/06/2009 09:00
34. Zając Rafał 19/06/2009 09:00
35. Zubik Tomasz 19/06/2009 09:00
36. Żmuda Sławomir 19/06/2009 09:00