OGŁOSZENIE WYNIKÓW KONKURSU PERŁY TECHNIKI dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów z terenu województwa podkarpackiego - EDYCJA VIII rok szkolny 2018/2019
Dodane przez Administrator dnia 10 maj 2019 20:45
OGŁOSZENIE WYNIKÓW KONKURSU PERŁY TECHNIKI dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów z terenu województwa podkarpackiego - EDYCJA VIII rok szkolny 2018/2019:

KATEGORIA "Drewno materiał użytkowy i artystyczny"

I Miejsce – Patryk Buriak - klasa VI A Szkoła Podstawowa Nr 5, 38-400 Krosno, ul. Grunwaldzka 15 - opiekun Pani Anna Pojnar – powiat krośnieński

II Miejsce – Michał Surdej – klasa III E Gimnazjum – Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1, 39-300 Mielec, ul. Tańskiego 3 – opiekun Pan Mariusz Surdej – powiat mielecki

III Miejsce – Zuzanna Kotowicz – VIII klasa, Zespół Szkolno – Przedszkolny z Oddziałami Integracyjnymi, 37-716 Orły, ul. Szkolna 1 – opiekun Pni Anna Domańska – powiat przemyski

Wyróżnienie:
Szymon Karnas - klasa VI A Szkoła Podstawowa Nr 5, 38-400 Krosno, ul. Grunwaldzka 15 - opiekun Pani Anna Pojnar – powiat krośnieński

KATEGORIA "Poligrafia sztuka i technika dla wyjątkowego człowieka"

I Miejsce – Kacper Kolano – klasa VIII, Szkoła Podstawowa Nr 3, 37-100 Łańcut, ul. 29 Listopada 21 – opiekun Pani Barbara Szajnar – powiat łańcucki

II Miejsce - Nicole Budny - klasa III Gimnazjum - Szkoła Podstawowa w Kalnikowie,
37-724 Kalników 87 - opiekun Pani Leokadia Piękoś - powiat przemyski

III Miejsce – Wojciech Rzepka – klasa VIII, Szkoła Podstawowa Nr 3, 37-100 Łańcut,
ul. 29 Listopada 21 – opiekun Pani Barbara Szajnar – powiat łańcucki

Wyróżnienie:
Mateusz Rajzer – klasa VIII B, Szkoła Podstawowa Nr 3, 37-100 Łańcut, ul. 29 Listopada 21 – opiekun Pan Marek Rajzer – powiat łańcucki

Rozdanie nagród 6 czerwca (czwartek) 2019 godzina 9.30 na auli Michalickiego Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Miejscu Piastowym. Laureatów i ich opiekunów serdecznie zapraszamy.
Organizatorzy i sponsorzy konkursu.
Treść rozszerzona
OGŁOSZENIE WYNIKÓW KONKURSU PERŁY TECHNIKI dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów z terenu województwa podkarpackiego - EDYCJA VIII rok szkolny 2018/2019:

KATEGORIA "Drewno materiał użytkowy i artystyczny"

I Miejsce – Patryk Buriak - klasa VI A Szkoła Podstawowa Nr 5, 38-400 Krosno, ul. Grunwaldzka 15 - opiekun Pani Anna Pojnar – powiat krośnieński

II Miejsce – Michał Surdej – klasa III E Gimnazjum – Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1, 39-300 Mielec, ul. Tańskiego 3 – opiekun Pan Mariusz Surdej – powiat mielecki

III Miejsce – Zuzanna Kotowicz – VIII klasa, Zespół Szkolno – Przedszkolny z Oddziałami Integracyjnymi, 37-716 Orły, ul. Szkolna 1 – opiekun Pni Anna Domańska – powiat przemyski

Wyróżnienie:
Szymon Karnas - klasa VI A Szkoła Podstawowa Nr 5, 38-400 Krosno, ul. Grunwaldzka 15 - opiekun Pani Anna Pojnar – powiat krośnieński

KATEGORIA "Poligrafia sztuka i technika dla wyjątkowego człowieka"

I Miejsce – Kacper Kolano – klasa VIII, Szkoła Podstawowa Nr 3, 37-100 Łańcut, ul. 29 Listopada 21 – opiekun Pani Barbara Szajnar – powiat łańcucki

II Miejsce - Nicole Budny - klasa III Gimnazjum - Szkoła Podstawowa w Kalnikowie,
37-724 Kalników 87 - opiekun Pani Leokadia Piękoś - powiat przemyski

III Miejsce – Wojciech Rzepka – klasa VIII, Szkoła Podstawowa Nr 3, 37-100 Łańcut,
ul. 29 Listopada 21 – opiekun Pani Barbara Szajnar – powiat łańcucki

Wyróżnienie:
Mateusz Rajzer – klasa VIII B, Szkoła Podstawowa Nr 3, 37-100 Łańcut, ul. 29 Listopada 21 – opiekun Pan Marek Rajzer – powiat łańcucki

Rozdanie nagród 6 czerwca (czwartek) 2019 godzina 9.30 na auli Michalickiego Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Miejscu Piastowym. Laureatów i ich opiekunów serdecznie zapraszamy.
Organizatorzy i sponsorzy konkursu.