WYNIKI PÓŁFINAŁU XIX REGIONALNEJ OLIMPIADY WIEDZY O WIELKICH POLAKACH O ŚW. ANDRZEJU BOBOLI - AKTUALIZACJA
Dodane przez Administrator dnia 29 kwiecień 2019 13:00
Archiprezbiterat Bieszczadzki:

Archiprezbiterat Jarosławski:

Archiprezbiterat Krośnieński:

Archiprezbiterat Łańcucki:

Leżajsk:

Archiprezbiterat Przemyski:

Archiprezbiterat Sanocki:
Treść rozszerzona
WYNIKI PÓŁFINAŁU XIX REGIONALNEJ OLIMPIADY WIEDZY O WIELKICH POLAKACH O ŚW. ANDRZEJU BOBOLI.

Archiprezbiterat Bieszczadzki:
1. Julia Paleczna – Szkoła Podstawowa w Ropiejce – 42 pkt.,
2. Aneta Maszyszyn – Szkoła Podstawowa w Wojtkowej – 41 pkt.,
3. Ola Łuczejko – Zespół Szkół Samorządowych w Średniej Wsi – 38 pkt.,

Archiprezbiterat Jarosławski:
1. Julia Janowska - Szkoła Podstawowa w Sieniawie – 52 pkt.,
2. Izabela Knap - Szkoła Podstawowa w Piwodzie – 44 pkt.,
3. Martyna Szczęch - Szkoła Podstawowa w Sieniawie – 42 pkt.,
4. Weronika Mielniczek – Publiczne Gimnazjum w Pruchniku – 41 pkt.,
5. Karolina Piegan - Szkoła Podstawowa w Adamócw – 40 pkt.,
6. Wiktoria Pyrzak - Szkoła Podstawowa w Cetuli – Piwoda – 36 pkt.,

Archiprezbiterat Krośnieński:
1. Zuzanna Kania - Gimnazjum dwujęzyczne im. M. Kopernika w Krośnie – 55 pkt.,
2. Rupert Rybka - Miejski Zespół Szkół Nr 2 w Krośnie – 54 pkt.,
3. Michalina Macyk - Szkoła Podstawowa w Haczowie – 50 pkt.,
4. Julia Czaja – Szkoła Podstawowa w Kopytowej – 47 pkt.,
5. Kinga Gierula - Zespół Szkół Publicznych w Rymanowie – 45 pkt.,
6. Oliwia Turek – Michalicki Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w M. Piastowym – 41 pkt.,

Archiprezbiterat Łańcucki:
1. Adam Golenia – Gimnazjum w Białobrzegach – 51 pkt.,
2. Katarzyna Pieczek - Szkoła Podstawowa w Urzejowicach – 41 pkt.,
3. Kinga Pędzińska - Gimnazjum w Żurawiczkach – 38 pkt.,
4. Jakub Dźwierzyński - Gimnazjum w Markowej – 37 pkt.,
5. Gabriela Niemczek – Gimnazjum w Wysokiej – 37 pkt.,
6. Izabela Grocholska - Szkoła Podstawowa w Wierzbnej – 37 pkt.,

Leżajsk:
1. Łukasz Szczepański - Szkoła Podstawowa w Woli Zarzyckiej – 43 pkt.,
2. Szyman Balicki - Zespół Szkół w Dębnie – 40 pkt.,
3. Monika Kaszycka - Szkoła Podstawowa w Kuryłówce – 38 pkt.,
4. Jan Walawender - Zespół Szkół w Giedlarowej – 38 pkt.,

Archiprezbiterat Przemyski:
1. Wiktoria Weselak – PSP nr 1 (Gimnazjum) w Dynowie – 53 pkt.,
2. Julia Michałkiewicz – NSP w Kuźminie – 45 pkt.,
3. Alicja Cywak – SP nr 11 w Przemyślu – 43 pkt.,
4. Zuzanna Wizio – SP Stowarz. Absolwentów I LO w Przemyślu – 43 pkt.,
5. Aleksandra Kondrat – SP Stowarz. Absolwentów I LO w Przemyślu – 42 pkt.,
6. Elżbieta Kożuch – SP w Fredropolu – 38 pkt.,

Archiprezbiterat Sanocki:

1. Monika Nitka, Szkoła Podstawowa nr 9 w Sanoku - 55 pkt.
2. Jakub Kołodziej, Zespół Szkół w Pobiednie - 51 pkt.
3. Karolina Husak, Szkoła Podstawowa nr 1 w Zagórzu 50 pkt.
4. Sandra Milecka, Szkoła Podstawowa w Strachocinie – 47 pkt.
5. Marcelina Przybyła, Szkoła Podstawowa w Trześniowie - 47 pkt.