Lista kandydatów zakwalifikowanych do Liceum Służb Mundurowo-Administracyjnych

Lista kandydatów zakwalifikowanych do Liceum Ogólnokształcącego Służb Mundurowo-Administracyjnych na rok szkolny 2011/2012

Pozostałym osobom, które się nie zakwalifikowały proponujemy inne kierunki w naszej szkole

Ostateczne wyniki naboru zostaną ogłoszone 1 lipca 2011 r. o godzinie 1500

Lista kandydatów zakwalifikowanych do Liceum Ogólnokształcącego Służb Mundurowo-Administracyjnych na rok szkolny 2011/2012
Lp
Nazwisko Imię
1
Balawajder Jarosław
2
Barańska Joanna
3
Bednarz Jakub
4
Biedroń Ewelina
5
Bogusz Martyna
6
Bonczar Kamil
7
Bożek Maciej
8
Bryś Adrianna
9
Byczyńska Adrianna
10
Cichocka Karolina
11
Cwynar Maciej
12
Czekaj Kamil
13
Dobrowolski Damian
14
Domaradzka Patrycja
15
Drozd Julita
16
Dużak Urszula
17
Dziedzic Konrad
18
Filak Filip
19
Filip Patrycja
20
Filip Patryk
21
Gąsior Katarzyna
22
Głód Paulina
23
Jakieła Michał
24
Jakieła Szymon
25
Jarosz Artur
26
Jaworska Edyta
27
Józefowicz Rafał
28
Jurczak Jakub
29
Kafel Klaudiusz
30
Kalita Patrik
31
Kandefer Izabela
32
Karnasiewicz Łukasz
33
Kielar Kamil
34
Kielar Maciej
35
Kijowski Damian
36
Krajewski Piotr
37
Kuchta Justyna
38
Kuchta Michał
39
Kuliga Hubert
40
Kurdziel Bartosz
41
Kutiak Maciej
42
Kuźniarowicz Adrian
43
Kwilosz Piotr
44
Leśniak Angelika
45
Leśniak Wiktor
46
Lewandowski Michał
47
Lipka Monika
48
Litwin Adrian
49
Matyszczak Izabela
50
Nizianty Maciej
51
Oktabska Paula
52
Paradysz Bernadetta
53
Patlewicz Bartosz
54
Penar Krzysztof
55
Pikuła Wojciech
56
Piwowar Justyna
57
Przybyła Aleksandra
58
Przybyłowska Paulina
59
Rudek Kosma
60
Rygiel Klaudia
61
Rysz Natalia
62
Smerecka Dominika
63
Socha Adrian
64
Sokół Natalia
65
Staroń Dawid
66
Stec Dawid
67
Steliga Gabriel
68
Szarek Przemysław
69
Szczepanik Dominika
70
Szul Aleksandra
71
Szul Barbara
72
Świerod Marlena
73
Tabisz Michał
74
Turoń Aleksandra
75
Wilk Paulina
76
Wojnar Klaudia
77
Wojtowicz Mateusz
78
Wolanin Marcin
79
Wróbel Damian
80
Zajdel Robert
81
Zawojska Aleksandra
82
Ziemiański Łukasz
83
Zygmunt Angelika
84
Zywar Martyna
85
Żmuda Emilia
Lista rezerwowa
1
Froń Daniel
2
Lega Kinga
3
Lorenc Paulina
4
Patla Kamila
5
Pelczarski Martin
6
Sługocki Adrian
7
Szubrycht Żaneta
8
Śmigiel Natalia
9
Zajchowska Angelika
Lista osób, którym proponujemy inne Liceum lub Technikum
1
Bilska Anna
2
Brzana Michał
3
Chłap Kamil
4
Chmiel Karol
5
Hanus Paweł
6
Jakieła Karol
7
Jarosz Paulina
8
Królicki Filip
9
Kucharyk Arkadiusz
10
Łętowski Adrian
11
Owsiak Tomasz
12
Rajchel Mateusz
13
Urban Klaudia
14
Wojdanowski Norbert
15
Zajdel Anna

Współpracujemy z:

Przejdz na zawodowstwo
PTI ECDL
Akademia Cisco
cyfryzacja

Projekty

Kontakt

  • Ul. Ks. Bronisława Markiewicza 25b
    38-430 Miejsce Piastowe
  • Tel/Fax. 13 43 530 70 (Sekretariat)
  • E-mail:
  • Tel. 13 43 530 73 (Internat)
  • E-mail:
  • Tel. 13 43 530 70 (Warsztaty)