Sprawozdanie - Targi FURNICA DREMA

W dniach 30.04-1.05.2011 r. grupa 16 uczniów   kl. II Technikum Drzewnego wraz z opiekunami P. Wojciechem Koziołem i P. Eugeniuszem Kazaneckim wzięli udział w Międzynarodowych Targach Maszyn i Narządzi dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego DREMA oraz Targach Komponentów do Produkcji Mebli FURNICA.

Wyjazd został  zorganizowany w ramach projektu „Zdobądź wiedzę i umiejętności dla większych szans i możliwości”, który współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

 Pokazane zostały najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne w dziedzinie obróbki drewna, które dostarczały  wielu inspiracji, a także ukazały najnowsze trendy oraz tendencje w projektowaniu mebli. W ofercie targów znajdowały się również interesujące konferencje, innowacyjnie zaaranżowane przestrzenie specjalne oraz nowości i premiery. Zdobytą wiedzę uczniowie będą mogli przedyskutować i wykorzystać podczas zajęć z przedmiotów zawodowych.

Podczas pobytu w Poznaniu uczniowie mieli możliwość zwiedzenia tego pięknego i zabytkowego miasta. W trakcie przejazdu do Poznania grupa zwiedziła Chęciny k/Kielc i Kalisz. W drodze powrotnej grupa zatrzymała się również we Wrocławiu, gdzie zwiedziła Panoramę Racławicką.

Zapraszamy do odwiedzenia galerii.

Współpracujemy z:

Przejdz na zawodowstwo
PTI ECDL
Akademia Cisco
cyfryzacja

Projekty

Kontakt

  • Ul. Ks. Bronisława Markiewicza 25b
    38-430 Miejsce Piastowe
  • Tel/Fax. 13 43 530 70 (Sekretariat)
  • E-mail:
  • Tel. 13 43 530 73 (Internat)
  • E-mail:
  • Tel. 13 43 530 70 (Warsztaty)