Rekturacja Targi POLIGRAFIA

Uwaga rozpoczyna się rekrutacja w ramach projektu „Zdobądź wiedzę i umiejętności dla większych szans i możliwości”. Rekrutacja dot. wyjazdu 3-dniowego na Międzynarodowe Targi Maszyn, Materiałów i Usług Poligraficznych POLIGRAFIA oraz Międzynarodowe Targi Artykułów i Usług Reklamowych EURO-REKLAMA do Poznania.

Targi POLIGRAFIA 2011 i EURO-REKLAMA, DIGITAL PRINTING EXPO to:

- największe w Polsce targi branży poligraficznej o ugruntowanej renomie. Co roku gromadzą wystawców z Polski i ze świata. W ostatniej edycji uczestniczyło łącznie 320 firm z 18 krajów, a powierzchnia wystawiennicza zajmowała blisko 8.000 m2.

W ramach targów POLIGRAFIA 2011 zobaczyć będzie można najnowsze rozwiązania i technologie z obszaru przygotowania do druku, maszyn drukujących i obróbki po druku. Z kolei szeroka oferta druku cyfrowego i wielkoformatowego wyeksponowana zostanie w Salonie Digital Printing Expo.

Digital Printing Expo:druk cyfrowy, druk wielkoformatowy, druk reklamowy to wizja przyszłości branży poligraficznej

Przegląd najnowszych technologii, trendów i nowości produktowych na rynku poligraficznym znajdzie się z pewnością w centrum zainteresowania profesjonalnych zwiedzających. Wiele z nich zostanie zaprezentowana w Poznaniu po raz pierwszy po targach IPEX 2010 odbywających się w Birmingham.

ZAPOZNAJ SIĘ Z PEŁNYM PROGRAMEM na stronach Targów:

http://www.poligrafiaexpo.pl/

W wyjeździe zgodnie z kryteriami rekrutacji udział mogą wziąć uczniowie i uczennice kl. II Technikum Poligraficznego. Druki rekrutacyjne (deklaracja uczestnictwa w projekcie, zgoda na przetwarzanie danych osobowych, kwestionariusz osobowy, kserokopia legitymacji szkolnej) są do odbioru w Biurze Projektu. Termin składania: do dnia 7.04.2011 r.

Projekt „Zdobądź wiedzę i umiejętności dla większych szans i możliwości”

Nr projektu: WND-POKL.09.02.00-18-078/09 współfinansowany jest przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Współpracujemy z:

Przejdz na zawodowstwo
PTI ECDL
Akademia Cisco
cyfryzacja

Projekty

Kontakt

  • Ul. Ks. Bronisława Markiewicza 25b
    38-430 Miejsce Piastowe
  • Tel/Fax. 13 43 530 70 (Sekretariat)
  • E-mail:
  • Tel. 13 43 530 73 (Internat)
  • E-mail:
  • Tel. 13 43 530 70 (Warsztaty)