Rekrutacja na Międzynarodowe Targi Poznańskie ON/OFF

Uwaga rozpoczyna się rekrutacja w ramach projektu „Zdobądź wiedzę i umiejętności dla większych szans i możliwości”. Rekrutacja dot. wyjazdu 3-dniowego na Międzynarodowe Targi Poznańskie tj. Targi ON/OFF - Targi Elektroniki Użytkowej i Gier Video. Konsumenckie targi nowych technologii do Warszawy.


W październiku bieżącego roku lider polskiego rynku wystawienniczego zorganizuje nowe wydarzenie: ON/OFF - Targi Elektroniki Użytkowej i Gier Video. Konsumenckie targi nowych technologii odbędą się w dniach 22-24 października 2010 r. Centrum EXPO XXI w Warszawie. ON/OFF to pierwszy w Polsce event, podczas którego można zobaczyć najnowsze produkty i rozwiązania technologiczne z zakresu szeroko rozumianej elektroniki użytkowej. Wydarzenie utrzymane w interaktywnej konwencji zapewni możliwość bezpośredniego doświadczenia wszystkich prezentowanych nowości. To okazja do poznania przedpremierowych produktów, nowoczesnych rozwiązań, najnowszych gier i spotkań z gwiazdami: celebrytami i twórcami gier. Zakres tematyczny targów obejmuje m.in.: telewizory, sprzęt audio, telefony komórkowe, kino domowe. ON/OFF to także prezentacja najnowszych laptopów, sprzętu komputerowego, gier video oraz zagadnień związanych z komunikacją bezprzewodową i technologią 3D. Udział w wydarzeniu zapowiedzieli już liderzy poszczególnych branż, których obecność, a przede wszystkim prezentowane produkty są najlepszą gwarancją jakość ekspozycji.


Więcej informacji o Targach na www.onoff.mtp.pl W wyjeździe zgodnie z kryteriami rekrutacji udział mogą wziąć uczniowie i uczennice kl. II Technikum Informatycznego. Druki rekrutacyjne (deklaracja uczestnictwa w projekcie, zgoda na przetwarzanie danych osobowych, kwestionariusz osobowy, kserokopia legitymacji szkolnej) są do odbioru w Biurze Projektu.


Projekt „Zdobądź wiedzę i umiejętności dla większych szans i możliwości”
Nr projektu: WND-POKL.09.02.00-18-078/09 współfinansowany jest przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Współpracujemy z:

Przejdz na zawodowstwo
PTI ECDL
Akademia Cisco
cyfryzacja

Projekty

Kontakt

  • Ul. Ks. Bronisława Markiewicza 25b
    38-430 Miejsce Piastowe
  • Tel/Fax. 13 43 530 70 (Sekretariat)
  • E-mail:
  • Tel. 13 43 530 73 (Internat)
  • E-mail:
  • Tel. 13 43 530 70 (Warsztaty)