Wyniki II etapu

Wyniki z Archiprezbiteratu Krośnienskiego

1. Bogacz —aneta - Gimnazjum w Jasionce - pkt. 66

2. Czupinska Kinga - Gimnazjum w Iwli - pkt. 60

3. Berner Aleksandra - Miejski Zespó Szkół w Krośnie - pkt. 57

4. Sopata Paulina - Gimnazjum w Korczynie - pkt. 56,5

5. Wołkowicz Magdalena - Gimnazjum w Dukli - pkt. 54


Wyniki z Archiprezbiteratu Przemyskiego

1. Młynarska Justyna - Gimnazjum w Dubiecku - pkt. 60

2. Balicka Joanna - Gimnazjum nr 5 w Przemyślu - pkt. 55

3. Potoczna Magdalena, klasa III - Gimnazjum w Hłudnie - pkt. 50

4. Mac Bogdan - Gimnazjum nr 2 w Wesołej - pkt. 51

4. Górniak Anna - Gimnazjum w Hłudnie - pkt. 51


Wyniki z Archiprezbiteratu Jarosławskiego

1. Szkoła Oliwia - Gim. Sióstr Niepokalanek w Jarosławiu - pkt. 61

2. Musiał Magdalena - Gimnazjum Publiczne w Sieniawie - pkt. 58

3. Petlarska Magalena - Gimnazjum Publiczne w Drohojowie - pkt. 54

4. Stanisławczyk Dominika - ZS w Piwodzie - pkt. 55

5. Wawrzaszek Anna - Gimnazjum Publiczne w Zapałowie - pkt. 55


Wyniki z Archiprezbiteratu Sanockiego

1. Segin Anna - Gimnazjum w Długiem - pkt. 62

2. Jaroszczak Piotr - Gimnazjum w Zagórzu - pkt. 59

3. Wojtowicz Karolina - Gimnazjum w Brzozowie - pkt. 57

4. Konieczna Kamila - Gimnazjum nr 4 w Sanoku - pkt. 55

5. Wolanin Aneta - Gimnazjum w Brzozowie - pkt. 54


Wyniki z Archiprezbiteratu Bieszczadzkiego

1. Luksik Aleksandra - Gimnazjum w Mchawie - pkt. 64

2. Matuszewska Natalia - Gimnazjum w Myczkowie - pkt. 60

3. Deka Dajana - Gimnazjum w Wołkowyi - pkt. 57


Wyniki z Archiprezbiteratu Lancuckiego

1. Stepniowski Seweryn - Gimnazjum w Leżajsku - pkt. 65

2. Biskup Monika Gimnazjum w Leżajsku - pkt. 62

3. Florek Bartłomiej - Gimnazjum w Woli Zarczyckiej - pkt. 59

4. Kasprzyk Gabriela - ZS w Urzejowicach - pkt. 59

5. Lizak Agata - Gimnazjum nr 1 w Lancucie - pkt. 58

6. Czerwonka Karolina - Gimnazjum w Grodzisku Dolnym - pkt. 54

7. Chudzik Karolina - Gimnazjum w Krzemienicy - pkt. 52

Współpracujemy z:

Przejdz na zawodowstwo
PTI ECDL
Akademia Cisco
cyfryzacja

Projekty

Kontakt

  • Ul. Ks. Bronisława Markiewicza 25b
    38-430 Miejsce Piastowe
  • Tel/Fax. 13 43 530 70 (Sekretariat)
  • E-mail:
  • Tel. 13 43 530 73 (Internat)
  • E-mail:
  • Tel. 13 43 530 70 (Warsztaty)