Wyniki VIII Edycji Olimpiady

Wyniki z Archiprezbiteratu Jarosławskiego
1. Zagrobelna Sabina - Gimnazjum w Zapałowie - pkt. 56
2. Kraszewska Sylwia - Gimnazjum w Zapałowie - pkt. 56
3. Gajewska Klaudia - Gimnazjum w Skołoszowie - pkt. 56
4. Sobolewska Agnieszka - Gimnazjum w Dunkowicach - pkt. 46
5. Barski Kacper - Gimnazjum w Skołoszowie - pkt. 45

Wyniki z Archiprezbiteratu Przemyskiego
1. Brabara Potoczna - Gimnazjum w Wesołej - pkt. 55
2. Anna Szaługa - Gimnazjum w Drohojowie - pkt. 42
3. Justyna Młynarska - Gimnazjum w Dubiecku - pkt. 40
4. Ewa Karpinska - Gimnazjum w —urawicy - pkt. 39
5. Joanna Balicka - Gimnazjum nr 5 w Przemyślu - pkt. 37

Wyniki z Archibrezbiteratu Krośnienskiego
1. Borek Honorata - Gimnazjum w Zrecinie - pkt. 46
2. Wo1niak Patrycja - Gimnazjum w Iwli - pkt. 41
2. Kmiotek Edyta - Gimnazjum w Malinówce - pkt. 41
4. Wo1niak Mateusz - Gimnazjum w Iwli - pkt. 37
5. Biedron Marlena - Gimnazjum w Jedliczu - pkt. 35

Wyniki z Archiprezbiteratu Bieszczadzkiego
1. Luksik Aleksandra - Gimnazjum w Mchawie - pkt. 45
2. Pasławski Rafał - Gimnazjum w Wośkowyi - pkt. 42
3. Gądek Magdalena - Gimnazjum w Myczkowie - pkt. 38
4. Kubiszyn Monika - Gimnazjum w nr 1 w Ustrzykach Dolnych - pkt. 35
5. Lorenc Agata - Gimnazjum w Wołkowyi - pkt. 33

Wyniki z Archiprezbiteratu Sanockiego
1. Segin Anna - Gimnazjum w Besku - pkt. 51
2. Jaroszczak Piotr - Gimnazjum w Zagórzu - pkt. 47
3. Ziemianska Anna - Gimnazjum w Brzozowie - pkt. 44
4. Kudłataa Lucja - Gimnazjum w Baryczy - pkt. 42
5. Bondaruk Paweł - Gimnazjum nr 4 w Sanoku - pkt. 41

Wyniki z Archiprezbiteratu Lancuckiego
1. Biskup Monika - Gimnazjum Miejskie w Leżajsku - pkt. 59
2. Florek Bartłomiej - Gimnazjum w Woli Zarczyckiej - pkt. 58
2. Balawejder Katarzyna - Gimnazjum w Markowej - pkt. 58
4. Kantor Paulina - Gimnazjum w Urzejowicach - pkt. 47
5. Hawro Aleksandra - Gimnazjum w Markowej - pkt. 46

Współpracujemy z:

Przejdz na zawodowstwo
PTI ECDL
Akademia Cisco
cyfryzacja

Projekty

Kontakt

  • Ul. Ks. Bronisława Markiewicza 25b
    38-430 Miejsce Piastowe
  • Tel/Fax. 13 43 530 70 (Sekretariat)
  • E-mail:
  • Tel. 13 43 530 73 (Internat)
  • E-mail:
  • Tel. 13 43 530 70 (Warsztaty)