XI Zawody strzeleckie o Puchar Prezydenta Krosna i Puchar Starosty Powiatu Krośnieńskiego

W piatek 10 grudnia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 w Krośnie odbyły się zawody strzeleckie o Puchar Prezydenta Krosna i Puchar Starosty Powiatu Krośnieńskiego. W zawodach rywalizowało 20 drużyn reprezentujących szkoły ponadgimnazjalne z Krosna i z powiatu krośnieńskiego. Naszą szkołę reprezentowały dwie czteroosobowe drużyny w nastepującym składzie:

• Grzegorz Zima

Zawody odbyły się w konkurencji strzeleckiej kpn 10 polegajacej na oddaniu 10 strzałów z karabinka pneumatycznego w pozycji stojącej do tarcz umieszczonych w odległości 10 metrów. W klasyfikacji drużyn nasze ekipy zajęły odpowiednio 9 i 11 lokatę. W klasyfikacji szkół zajęliśmy 6 miejsce. W klasyfikacji indywidualnej chłopców 4 miejsce z wynikiem 70pkt. zajał Konrad Zarzyczny. Wśród dziewcząt najlepiej wypadły Dżesika Urbanik i Aleksandra Prajsnar plasując się w pierwszej dziesiątce.

W zawodach brała też udział drużyna nauczycieli naszej szkoły w składzie:

• Robert Przybyła
  • Grzegorz Biduś
  • Wojciech Madejski

Nauczyciele strzelali z kbks-u w pozycji leżącej na odległość 50 metrów. Zespół nauczycieli zajął 4 miejsce.
Zawody zakonczyły się wręczeniem pucharów i dyplomów dla najlepszych drużyn i zawodników.