Michalicki Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. ks. Bronisława Markiewicza - Aktualności: „Ta Szkoła daje Ci więcej” – kolejne spotkanie w nowoczesnych obiektach

„Ta Szkoła daje Ci więcej” – kolejne spotkanie w nowoczesnych obiektach

24 listopad 2021 17:53

facebook twitter
W naszym kampusie szkolnym odbyła się kolejna konferencja z cyklu „Ta Szkoła daje Ci więcej”. Temat spotkania brzmiał: „Wielcy polscy ekonomiści”. W ramach zajęć wygłoszone zostały dwa wykłady:

  • - „Misja i zadania NBP. Seria emisyjna monet: wielcy polscy ekonomiści” – Monika Mularz-Dobrowolska, przedstawiciel Oddziału NBP w Rzeszowie;
  • - „Solidaryzm społeczny oraz moralność i etyka w gospodarowaniu według Fryderyka Skarbka i Leopolda Caro” – dr Władysława Jastrzębska, wykładowca na Uniwersytecie Rzeszowskim.Konferencja połączona była z otwarciem w Centrum Pracy z Młodzieżą wystawy: „Wielcy polscy ekonomiści”. Jest to kolejne interesujące wydarzenie, które mogło udać się dzięki możliwościom, które daje nowo otwarta część naszego kampusu szkolnego.

Dyrekcja oraz uczniowie MZSP wyrażają podziękowanie Katolickiemu Stowarzyszeniu „Civitas Christiana” i Panu Janowi Juszczakowi Członkowi Zarządu za zorganizowanie inspirującego młodzież spotkania.