Michalicki Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. ks. Bronisława Markiewicza - Aktualności: XXI Regionalna Olimpiada Wiedzy o Wielkich Polakach – wyniki półfinału

XXI Regionalna Olimpiada Wiedzy o Wielkich Polakach – wyniki półfinału

16 maj 2021 04:35

facebook twitter

Komisja Diecezjalna XXI Regionalnej Olimpiady Wiedzy o Wielkich Polakach,
na podstawie Regulaminu Olimpiady (pkt. 10),
biorąc pod uwagę ilość zgłoszonych uczestników na etapie archiprezbiteratów,
podjęła decyzję o zmianie liczby awansujących do finału uczniów.

Finał olimpiady odbędzie się 8 czerwca 2021 r. o godz. 15.00
w wyznaczonych dla poszczególnych rejonów miejscach:

  • Archiprezbiteraty bieszczadzki, krośnieński, sanocki:
    Parafia pw. Chrystusa Króla, Jana Pawła II 55, 38-500 Sanok
  • Archiprezbiteraty jarosławski i przemyski:
    Dom Katolicki ROMA, ul. Grodzka 11, 37-700 Przemyśl
  • Archiprezbiterat łańcucki i Leżajsk:
    Parafia św. Michała Archanioła, ul. Górne 1, 37-100 Łańcut

Uczniowie awansujący do finału:

Archiprezbiterat bieszczadzki:

  1. Jakub Banaś – Szkoła Podstawowa im. W. Pola w Lesku – 40 pkt.
  2. Julia Włodarczyk – Szkoła Podstawowa w Wojtkowej – 38 pkt.

Archiprezbiterat jarosławski:

  1. Vuktoria Derewońko – Szkoła Podstawowa w Wietlinie – 46 pkt.
  2. Klaudia Płonka – Szkoła Podstawowa w Tryńczy – 42 pkt.
  3. Kacper Stasieńko – Szkoła Podstawowa w Wiązownicy – 42 pkt.
  4. Kinga Goń – Szkoła Podstawowa w Wólce Pełkińskiej – 39 pkt.
  5. Aleksandra Ciurko – Szkoła Podstawowa w Piwodzie Filia w Cetuli – 35 pkt.

Archiprezbiterat krośnieński:

  1. Martyna Litwin – Szkoła Podstawowa w Iwoniczu – 42 pkt.
  2. Kamil Gorczyca – Szkoła Podstawowa w Głowience – 42 pkt.
  3. Milena Kuck – Szkoła Podstawowa nr 8 w Krośnie – 38 pkt.
  4. Karolina Kusiak – Szkoła Podstawowa nr 4 w Krośnie – 35 pkt.
  5. Szymon Rymar – Szkoła Podstawowa nr 8 w Krośnie – 34 pkt.

Archiprezbiterat łańcucki
(Przepraszamy, wcześniej wkradł się błąd w liście):

  1. Alicja Kowal – Szkoła Podstawowa Nr2 w Wesołej – 49 pkt.
  2. Kinga Górska – Zespół Szkół w Zarzeczu – 47 pkt.
  3. Edyta Penc – Szkoła Podstawowa w Sieteszy – 44 pkt.
  4. Anna Statek – Szkoła Podstawowa w Sieteszy – 43 pkt.
  5. Magdalena Bącal – Szkoła Podstawowa w Sieteszy – 43 pkt.
  6. Sebastian Świst – Szkoła Podstawowa Nr2 w Wesołej – 43 pkt.

Leżajsk:

  1. Klaudia Tkacz – Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w Brzózie Stadnickiej – 49 pkt.
  2. Bartłomiej Wojak – Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola nr 1 im. Janusza Korczaka w Rakszawie – 48 pkt.
  3. Aleksandra Sandomierska – Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 1 w Leżajsku – 46 pkt.
  4. Izabela Konior – Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 1 w Leżajsku – 44 pkt.
  5. Paulina Hejda – Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 1 w Leżajsku – 43 pkt.
  6. Magdalena Rydzik – Zespól Szkolno – Przedszkolny nr 2 w Leżajsku – 41 pkt.

Archiprezbiterat przemyski:

  1. Katarzyna Obszarna – Szkoła Podstawowa im. Macieja Rataja w Wyszatycach – 44 pkt.
  2. Zuzanna Tarnawska – Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Twórców Niepodległej Polski w Dynowie – 43 pkt.
  3. Kamila Baran – Zespół Szkół w Nienadowej – 40 pkt.
  4. Paulina Cempura – Zespół Szkół w Nienadowej – 37 pkt.
  5. Oliwia Dmitrzyk – Zespół Szkolno-Przedszkolny im. św. Jadwigi Królowej Polski nr 1 w Żurawicy – 37 pkt.

Archiprezbiterat sanocki:

  1. Martyna Górniak – Szkoła Podstawowa im. Św. Michała Archanioła w Bliznem – 48 pkt.
  2. Anna Niemiec – Szkoła Podstawowa nr 1 w Brzozowie – 46 pkt.
  3. Kamila Kucap – Publiczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich w Wisłoku Wielkim – 45 pkt.
  4. Urban Wiktoria – Szkoła Podstawowa nr 4 w Sanoku – 44 pkt.
  5. Julia Janusz – Szkoła Podstawowa w Humniskach – 44 pkt.
  6. Julia Stec – Szkoła Podstawowa w Komańczy – 44 pkt.

Zwycięzcom – gratulujemy!


Materiały na finał XXI Regionalnej Olimpiady Wiedzy o Wielkich Polakach
Sługa Boży Kardynał Stefan Wyszyński
Prymas Polski
- wybrane teksty - Kliknij tutaj aby pobrać plik pdf.