Michalicki Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. ks. Bronisława Markiewicza - Aktualności: Zimowisko z Michalitami.

Zimowisko z Michalitami.

02 styczeń 2019 17:00

facebook twitter

Już niebawem, bo od 04-09 lutego 2019 zapraszamy wszystkich na niezapomnianą przygodę z nartami i snowbordem w Beskidzie Żywieckim z Michalitami. Nasze zimowisko jest organizowane przez ks. Krzysztofa Szarego CSMA oraz ks. Jarosława Witkowskiego CSMA. Jest to idealny wyjazd dla wszystkich, którzy lubią aktywny wypoczynek w wartościowym towarzystwie. Jeśli ktoś nie potrafi jeszcze jeździć na nartach to nasze zimowisko jest świetnym miejscem, aby spróbować swoich sił na stoku. Natomiast osoby, które świetnie jeżdżą na pewno będą miały możliwość wykorzystać swoje umiejętności.

Oprócz nart będzie wiele innych atrakcji : podchody nocą, kulig, basen gry integracyjne, ognisko czy wiele innych. Ks. Kipeer i ks. Wodzu nie pozwolą Wam się nudzić. Na „Zimowisko Z Michalitami” zapraszamy młodzież licealną i studentów oraz uczniów ósmej klasy szkoły podstawowej. Zapisy są prowadzone przez formularz internetowy: https://goo.gl/forms/eDVBMbPBRTZD4X2j1.

Wszystkie szczegółowe informacje można uzyskać u księdza Jarosława Witkowskiego pod numerem telefonu 798834245 oraz pod adresem email: bemowo.oaza@gmail.com.