Michalicki Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. ks. Bronisława Markiewicza - Aktualności: OGŁOSZENIE O REKRUTACJI

OGŁOSZENIE O REKRUTACJI

09 październik 2018 08:46

facebook twitter

ZDOBĄDŹ UPRAWNIENIA W RAMACH PROJEKTU

w ramach realizacji projektu „MŁODZI ZAWODOWCY NA START”
Projekt realizowany jest w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020, Działanie 9.4 Poprawa edukacji i kompetencji w regionie.

 • KURS projektowanie sieci światłowodowych 8 godz.
  • Miejsce KURSU: Michalicki Zespół Szkół Ponadgimnazajlnych w Miejscu Piastowym Termin KURSU: październik 2018r.
  • Kurs skierowany: do wszystkich uczniów kl. IV Technikum Informatycznego
 • WYJAZD szkoleniowy z zakresu technologii sieciowych, okablowania i CISCO
Informacje ogólne/program wyjazdu: Wycieczka szkoleniowa z zakresu technologii sieciowych, okablowania i Cisco dla uczniów kl. IV Technikum Informatycznego.
 1. Miejsce i termin szkolenia – szkolenia odbędzie się w X, XI - 2018 r. ośrodku przygotowanym do tego celu na terenie woj. podkarpackiego lub małopolskiego. Zapewniamy nocleg/zakwaterowanie oraz pełne wyżywienie, transport, ubezpieczenie o NNW oraz opiekę.
 2. Zakres szkolenia – terminowanie kabli w gniazdach i panelach montażowych (kable miedziane kategorii 6 U/FTP, wszystkie komponenty toru transmisyjnego muszą być zgodne z dyrektywą ROHS 2002/95/WE), pokaz sposobów układania traktu światłowodowego, omówienie zasad oraz pokaz spawania światłowodów,: - konfiguracja rzeczywistych elementów sieci CISCO – przedstawienie mechanizmu automatycznej konfiguracji portów do obsługi VOIP – ograniczanie pasma dostępu na port (rate li miting) – organizacja serwerowni w przedsiębiorstwie. Wykonawca zorganizuje w ramach szkolenia wycieczkę do zakładu produkcyjnego zajmującego się wytwarzaniem okablowania strukturalnego w postaci kabli miedzianych i światłowodów. Część elementów szkolenia może być zrealizowane w laboratoriach producenta kabli.
 3. KRYTERIA REKRUTACJI: grupa docelowa: wszyscy uczniowie kl. IV technikum informatycznego.
Co trzeba zrobić ? jak będzie przebiegała rekrutacja?: zapoznaj się z REGULAMINEM REKRUTACJI.
 1. I Etap : musisz zgłosić chęć uczestnictwa w Biurze Projektu, poprzez wypełnienie druków rekrutacyjnych do 10.10.2018r.
 2. II Etap: Komisja rekrutacyjna przeanalizuje zgłoszenia.
 3. III Etap: Jeżeli się zakwalifikujesz – rozpoczniesz uczestnictwo w projekcie.