WYNIKI SIÓDMEJ EDYCJI KONKURSU ROK SZKOLNY2016-2017

WYNIKI SIÓDMEJ EDYCJI KONKURSU ROK SZKOLNY2016-2017
Wyniki VII edycji konkursu o zasięgu Województwa Podkarpackiego pod nazwą PERŁY TECHNIKI - organizowanego przez Michalicki Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Miejscu Piastowym. Patronat honorowy objął Podkarpacki Kurator Oświaty Pani Małgorzata Rauch.

Sponsorami konkursu od pierwszej edycji są Firma Elektronarzędzi DEDRA w osobie Pana Dyrektora Waldemara Łabudzkiego.
Konkurs wspiera uzdolnioną młodzież w rozwijaniu zainteresowań, promuje aktywny i twórczy wypoczynek jak również zachęca do wykorzystania swoich pasji na rzecz orientacji zawodowej w przyszłości. „Perły Techniki” posiadają dwie kategorie pierwsza to POLIGRAFIA - SZTUKA I TECHNIKA DLA WYJĄTKOWEGO CZŁOWIEKA i druga to DREWNO - MATERIAŁ UŻYTKOWY I ARTYSTYCZNY.

Laureaci w KATEGORII - Poligrafia – sztuka i technika dla wyjątkowego człowieka:

  • I miejsce – Michalska Marta – Gimnazjum Nr 5, ul. Wyspiańskiego 20, 38-404 Krosno
    opiekun Pani mgr Machnik Magdalena 
  • II miejsce – Rozner Natalia – Gimnazjum w Horyńcu Zdroju, ul. Jana III Sobieskiego 2a,
    opiekun Pan mgr Kuchciak Lesław
  • III miejsce – Szpytma Patrycja – Gimnazjum Nr 1, ul. J. Piłsudskiego 7, 37-100 Łańcut
    opiekun Pani mgr Szajnar Barbara

 

Wyróżnienia otrzymują:

  • Cybulska Nikoleta – Gimnazjum Nr 1, 37-740 Bircza,
    opiekun Pani mgr Głowacz Dorota
  • Kozioł Sonia - Gimnazjum Nr 5, ul. Wyspiańskiego 20, 38-404 Krosno
    opiekun Pani mgr Machnik Magdalena 
  • Laska Klaudia - Gimnazjum w Orłach, ul. Szkolna 1, 37-716 Orły,
    opiekun Pan mgr Przytuła Marcin
  • Rybka Joanna – Gimnazjum w Orłach, ul. Szkolna 1, 37-716 Orły,
    opiekun Pan mgr Przytuła Marcin
  • Szymeczko Jakub - Gimnazjum w Horyńcu Zdroju, ul. Jana III Sobieskiego 2a,
    opiekun Pan mgr Kuchciak Lesław

 

KATEGORIA – Drewno materiał użytkowy i artystyczny

  • I miejsce – Habrat Sebastian - Gimnazjum Nr 5, ul. Wyspiańskiego 20, 38-404 Krosno
    opiekun Pani mgr Machnik Magdalena 
  • II miejsce – Mroczka Agata - Gimnazjum w Orłach, ul. Szkolna 1, 37-716 Orły,
    opiekun Pan mgr Przytuła Marcin
  • III miejsce – Pawlus Alicja – Gimnazjum Pustynia 160, 39-200 Dębica,
    opiekun Pani mgr Kucia Lilianna

 

GRATULUJEMY!!!

Współpracujemy z:

Przejdz na zawodowstwo
PTI ECDL
Akademia Cisco
cyfryzacja

Projekty

Kontakt

  • Ul. Ks. Bronisława Markiewicza 25b
    38-430 Miejsce Piastowe
  • Tel/Fax. 13 43 530 70 (Sekretariat)
  • E-mail:
  • Tel. 13 43 530 73 (Internat)
  • E-mail:
  • Tel. 13 43 530 70 (Warsztaty)