witamy na stronie MZSP

Michalicki Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych
im. Ks. Bronisława Markiewicza

Jestes tutaj: Strona główna > Nauczyciele > Nauczyciele


Menu główne

 

Nauczyciele

Tytuł

Nazwisko i Imię

Nauczane Przedmioty

Kontakt

mgrBajger KatarzynaJęzyk Niemiecki kbajger@mzsp.pl
mgrBaut BarbaraZajęcia Artystyczne
mgr Biduś Grzegorz Wychowanie Fizyczne gbidus@mzsp.pl
mgrBloch RadosławGeografia rbloch@mzsp.pl
mgr Ciupińska Magdalena Język Angielski mciupinska@mzsp.pl
mgr Ciupiński Piotr Wychowanie Fizyczne pciupinski@mzsp.pl
mgrDienis-Janczewska BarbaraPrzedsiębiorczość
mgr Dziuban Ewa Matematyka edziuban@mzsp.pl
ks. mgrGierada Marcin Religia
mgr Gościński Piotr Język Francuski, wychowawca internatu pgoscinski@mzsp.pl
s. mgrGrzywna Edwarda Religia
mgr Guzik Marta Język Polski mguzik@mzsp.pl
mgr Jakieła Zofia Fizyka z astronomią, Oprogramowanie Biurowe, Technologia Informacyjna zjakiela@mzsp.pl
mgrJaworska Katarzyna Język Angielski
mgrJurczak MichałEdukacja Sportowo - Sprawnościowa
mgr Kazanecki Eugeniusz - kierownik warKonstrukcje, Materiałoznawstwo, Maszyny i Urządzenia, Pracownia Badań Laboratoryjnych ekazanecki@mzsp.pl
mgr Kędzior-Sokołowska Anna Chemia, Geografia asokolowska@mzsp.pl
mgrKierek MonikaHistoria
mgr Kilar Wojciech Technologia poligrafii, podstawy poligrafii, zajęcia praktyczne wkilar@mzsp.pl
mgr Kmak-Frydrych Renata Bibliotekarka rfrydrych@mzsp.pl
mgr Korczyńska Ewa Historia ekorczynska@mzsp.pl
mgr Kosiorowska Alicja Język Angielski akosiorowska
mgrKozak KrzysztofZajęcia Praktyczne
mgr Kucia Monika Wychowanie Fizyczne mkucia@mzsp.pl
mgr Kucia Piotr Matematyka pkucia@mzsp.pl
mgrKucia SławomirMatematyka, Zajęcia praktyczne , Technologia informacyjna skucia@mzsp.pl
mgr Lalek Dariusz Geografia, Przysposobienie Obronne dlalek@mzsp.pl
mgr inż. Lula Bogdan Systemy Operacyjne, Zajęcia specjalizujące, Zajęcia Praktyczne blula@mzsp.pl
mgr Łatanik-Skwara Barbara Język Polski bskwara@mzsp.pl
mgr Łukaszewski Zenon Wychowanie Fizyczne zlukaszewski@mzsp.pl
mgr Łukowicz-Kolbusz Katarzyna Język Polski klukowicz@mzsp.pl
mgr Madejski Wojciech multimedia i grafika komputerowa, wiedza o społeczeństwie, historia, technologia informacyjna wmadejski@mzsp.pl
mgr Michalska Magdalena Język Angielski mmichalska@mzsp.pl
mgr Moskal-Mercik Małgorzata Matematyka mmercik@mzsp.pl
mgrNiedziela - Michalak DominikaInformatyka, Pracownia Multimedialna, Pracownia Druku, Aplikacje Internetowe,
mgr inż.Niedziński Przemysław Oprogramowanie Biurowe, Programowanie strukturalne i obiektowe, Systemy operacyjne i sieci komputerowe, Zajęcia specjalizujące admin@mzsp.pl
mgr Nowak Beata Język Angielski bnowak@mzsp.pl
mgr Orzechowska Teresa Język Angielski torzechowska@mzsp.pl
mgrPenar AgnieszkaJęzyk Angielski, Język Rosyjski
ks. mgr Przybylski Leszek - DyrektorReligia dyrektor@mzsp.pl
mgr Przybyła Robert Przysposobienie obronne, wiedza o służbach mundurowych rprzybyla@mzsp.pl
mgr Pusz-Chudy Agnieszka Język Polski pchudy@mzsp.pl
mgr Rajnik Barbara Zajęcia Praktyczne brajtnik@mzsp.pl
mgr Rysz Barbara Wiedza O Kulturze, Wiedza O Społeczeństwie, Wychowanie Fizyczne brysz@mzsp.pl
mgrSamborska JustynaPrzedmioty Zawodowe jsamborska@mzsp.pl
ks. mgrSerwatka Marek Religia
mgr Sieniawska Małgorzata - kierownikJęzyk Polski msieniawska@mzsp.pl
mgrSocha AgnieszkaMatematyka
mgr Sołtysik Maria - WicedyrektorHistoria, Wiedza o społeczeństwie msoltysik@mzsp.pl
mgr Szeliga-Such Iwona Język Polski isuch@mzsp.pl
mgr inż. Szul Robert Oprogramowanie Biurowe, Programowanie strukturalne i obiektowe, Zajęcia specjalizujące, Technologia informacyjna rszul@mzsp.pl
mgrSzyndak WojciechSieci Komputerowe, Multimedia, Techniki i Programy Multimedialne,
mgr Świstak Wojciech Samoobrona, wychowanie fizyczne wswistak@mzsp.pl
mgr Tomoń Marta Biologia mtomon@mzsp.pl
mgr Urynowicz Wojciech Zajęcia Praktyczne wurynowicz@mzsp.pl
mgrWasylak MałgorzataJęzyk Niemiecki mwasylak@mzsp.pl
mgrWiśniewska Katarzyna Język Angielski
ks. dr Wojakiewicz PawełReligia zcadyrektora@mzsp.pl
mgr Wojtoń Marta Język Niemiecki mwojton@mzsp.pl
mgr Wota Bolesław Pedagog bwota@mzsp.pl
mgr inż.Zarych Rafał Technologia Informacyjna, Urządzenia techniki komputerowej, Oprogramowanie biurowe, Zajęcia praktyczne rzarych@mzsp.pl
mgrZbylut AgnieszkaRatownictwo Medyczne
mgrŻak LucynaOrganizacja Reklamy, Fotografia, Elementy Prawa,