Ministerstwo Obrony Narodowej dofinansowuje Certyfikowany Pion Klas Mundurowych MZSP
Dodane przez Administrator dnia 06 grudzień 2017 14:21

22 listopada 2017 r. ks. Leszek Przybylski - Dyrektor Michalickiego Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Miejscu Piastowym z upoważnienia Organu Prowadzącego, podpisał umowę z Ministerstwem Obrony Narodowej na realizację zadań bieżących i inwestycyjnych w ramach „Pilotażowego programu wspierania szkół ponadgimnazjalnych prowadzących Piony Certyfikowanych Wojskowych Klas Mundurowych”. Uroczyste podpisanie umowy odbyło się w gmachu Ministerstwa w Warszawie...


Treść rozszerzona

22 listopada 2017 r. ks. Leszek Przybylski - Dyrektor Michalickiego Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Miejscu Piastowym z upoważnienia Organu Prowadzącego, podpisał umowę z Ministerstwem Obrony Narodowej na realizację zadań bieżących i inwestycyjnych w ramach „Pilotażowego programu wspierania szkół ponadgimnazjalnych prowadzących Piony Certyfikowanych Wojskowych Klas Mundurowych”. Uroczyste podpisanie umowy odbyło się w gmachu Ministerstwa w Warszawie.

Dzięki dofinansowaniu w wysokości 91.270 zł Michalicki Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych zostanie doposażony w profesjonalny sprzęt szkoleniowy dla klas mundurowych. Zostaną również uszyte mundury dla klas pierwszych i drugich wg najnowszego wzoru PANTERA 2010.