Termomodernizacja zaplecza socjalno–szatniowego sal sportowych
Dodane przez WebmasterMZSP dnia 20 lipiec 2017 16:09
W ostatnich dniach przystąpiliśmy do realizacji kolejnej inwestycji pn. „Wykonanie prac termomodernizacyjnych budynku zaplecza socjalno–szatniowego sal sportowych i boisk Michalickiego Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Miejscu Piastowym”.
Naszym celem jest wykonanie docieplenia budynku do poziomu wymagań energetycznych dla...
Treść rozszerzona
W ostatnich dniach przystąpiliśmy do realizacji kolejnej inwestycji pn. „Wykonanie prac termomodernizacyjnych budynku zaplecza socjalno – szatniowego sal sportowych i boisk Michalickiego Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Miejscu Piastowym”.
Naszym celem jest wykonanie docieplenia budynku do poziomu wymagań energetycznych dla tego typu obiektów, co spowoduje zmniejszenie zużycia energii cieplnej i kosztów ogrzewania, a tym samym zmniejszenie emitowanych zanieczyszczeń do powietrza. W ten sposób poprawimy również warunki pracy i nauki w tych pomieszczeniach. Zmieni się wygląd zewnętrzny budynku, będzie pasował do nowo wybudowanej infrastruktury sportowej.
Zadanie pod nazwą: Wykonanie prac termomodernizacyjnych budynku zaplecza socjalno – szatniowego sal sportowych i boisk Michalickiego Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Miejscu Piastowym dofinansowane jest ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Rzeszowie.