RUSZAMY Z KOLEJNĄ INWESTYCJĄ
Dodane przez WebmasterMZSP dnia 28 kwiecień 2017 19:50

W dniu 24 kwietnia 2017 r. została podpisana umowa pomiędzy Michalickim Zespołem Szkół Ponadgimnazjalnych, a Firmą: Zakład Instalacyjny Ryszard Staroń z Krosna - Wykonawcą robót budowlanych przy inwestycji „Wykonanie robót budowlanych w obiekcie Michalickiego Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Miejscu Piastowym – pracowniach zawodowych i ich zapleczu”.Treść rozszerzona

W dniu 24 kwietnia 2017 r. została podpisana umowa pomiędzy Michalickim Zespołem Szkół Ponadgimnazjalnych, a Firmą: Zakład Instalacyjny Ryszard Staroń z Krosna - Wykonawcą robót budowlanych przy inwestycji „Wykonanie robót budowlanych w obiekcie Michalickiego Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Miejscu Piastowym – pracowniach zawodowych i ich zapleczu”.


To kolejny etap realizacji projektu pn. „Modernizacja i zakup wyposażenia pracowni zawodowych Michalickiego Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Miejscu Piastowym”, który realizowany jest w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Woj. Podkarpackiego na lata 2014-2020. Wartość projektu to kwota 1.182.302,19 zł, a dofinansowanie ze środków Unii Europejskiej wynosi 85%.
Przez najbliższe 2 m-ce w pracowniach PBL 2 i PBL 3 trwać będzie generalna ich przebudowa po to żeby nasi uczniowie mieli jak najlepsze warunki do nauki i zdobywania umiejętności zawodowych. Zakres prac to: wymiana oświetlenia, wykonanie c.o., wykonanie nowych podłóg, wykonanie podwieszanych sufitów, łazienki, szatnia w hollu oraz zakup nowych mebli do tych pracowni. Dodatkowo pomieszczenia te będą klimatyzowane i wentylowane.
Po zakończeniu prac budowlanych nastąpi dostawa wyposażenia – nowych komputerów do wszystkich pracowni zawodowych oraz budowa/wyposażenie serwerowni. Wykonawcą tej części zamówienia będzie Firma E-service z Rzeszowa.
Już nie możemy się doczekać końca robót i efektu końcowego, a Wy?